درباره ما

بر مبنای حیطه ی دیجیتالی 3C ، ما نزدیک به بیست سال تجربه ی فعالیت حرفه ای در صنعت داریم. در سال ۲۰۰۸ ، با اتخاذ گواهی MFI ، بوو تبدیل به برندی مورد تایید برای تامین لوازم جانبی تلفن های همراهی همچون آیفون شد.
بوو ، یک شرکتِ های-تک محسوب میشود که با ادغام صنعت، تجارت و بازار فروش با یکدیگر، به کسب موفقیت های فراوانی نایل آمده است.
ما کارخانه تولیدی ، تیم طراحی ، تیم تحقیق و توسعه و و نیز تیم سرویس دهی خدمات به مشتریان مختص به خود را داریم.
با تکیه بر مفاهیمی همچون اهمیت به کار گیری علم و تکنولوژی، ارج نهی بر خلاقیت هوشمندانه ، مدیریت صادقانه و همکاری برد-برد ، ما موفق به ایجاد رابطه ای مفید و صحیح با هزاران نفر از مشتریان بوو در بیش از صد کشور و منطقه ی دنیا شده ایم.
ما همچنین موفق به تثبیت کیفی کامل و فوق العاده ی محصولات خود با استفاده از متد های هوشمندانه و سختگیرانه برای کنترل و تست محصولات بوو شده ایم.
در سال ۲۰۱۲ ، ما آخرین و معتبرترین گواهی کیفی محصول ، ایزو ۹۰۰۰۱ را دریافت کردیم
در سال ۲۰۲۰، برند بوو، پروژه ی جهانی استراتژی برندینگ را آغاز کرد تا با یافتن شرکای تجاری ، به حصول اهداف مشترک با آن ها اقدام کند.

از آغاز فعالیت برند بوو، با پیشرفت و پیشبرد برند از صفر، ما همواره سخت کوشانه در تلاش و جستجو برای خلاقیت و نوآوری در بوو بوده ایم که همین مهم، منجر به شکل گیری فرهنگی خاص و مفهومی تجربی در برند بوو شده است. یعنی گسترش مداوم تیم بوو ، همراه با زمینه سازی تجاری جهت شراکت و مدیریت علمی با دیگران حول محور بسیار مهم «نفع رسانی به سایرین توام با موفقیت ما» ، که به مفهوم گردهمایی فعالانه با تمامی شرکای تجاری در دنیا به منظور تامین پلتفرمی برای دنبال کردن مطلوبیت واحد در ارائه خدمات به مشتریان و تولید و عرضه محصولات همراه با خلاقیت آمیخته با تکنولوژی می باشد. ما بصورت قطع، یقین داریم که وظیفه ی اصلی بوو ، خلق ارزش های بیشتر برای صنعت و جامعه در کنار یاری رساندن به افراد بیشتر برای موفقیت است. ما همواره به تلاش بی وقفه ی خود ادامه خواهیم داد تا هر چه پرقدرت تر در این مسیر پیشروی کنیم.

بازخوردها